Żywica 20

Płynna formuła naprawy przedniej szyby z żywicy Crack Eraser 20 została zaprojektowana, aby przyspieszyć naprawy i zapewnić optycznie czystą naprawę dopasowaną do współczynnika załamania światła szyby przedniej. Nasza 20-żyłowa żywica do naprawy szyby przedniej doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów napraw wiórów, w tym gwiazd, oczu byków i przerw kombinowanych. Nasza 20-żywiczna formuła do naprawy przedniej szyby doskonale nadaje się do ciasnych przerw lub do stosowania w niskich temperaturach.

Posiadamy rozmiary butelek 6cc, 10cc, 15cc, 250 mililitrów i litr, a strona internetowa automatycznie obniża zamówienie, jeśli zamawiasz ilości dowolnego rozmiaru butelki. Nasz preparat do naprawy szyb z żywicy jest używany przez profesjonalne firmy naprawcze na całym świecie. Strona internetowa będzie zawierać informacje o wysyłce do dowolnego miejsca na świecie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą płynną naprawę szyby przedniej dla przemysłu naprawy szyb przednich w przystępnej cenie

Żywica 45

Nasza 45-częściowa żywica naprawcza jest dobrą żywicą do naprawy wiórów w ciepłe i gorące dni.

Żywica 45-mikronowa jest grubsza niż nasza 20 żywica, jednak przeniknie do ciasnych gwiazd na ciepłej przedniej szybie i jest świetna do przerw kombinowanych, ponieważ rzadziej kwitnie w gorące dni. 45 żywic jest preferowane przez naszych klientów w ciepłych i gorących klimatach. Używają go do wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Zmęczony żywicą naprawiającą wióry, która z czasem żółknie lub kurczy się, docenisz tę żywicę, a butelka o pojemności 6 cm3 doskonale sprawdza się w Twojej firmie, aby sprawdzić, czy jest najlepsza dla Twojego klimatu.

Możesz wykonać ponad 100 napraw chipowych za pomocą jednej butelki o pojemności 6 cm3, używając wtryskiwaczy Crack Eraser.


Żywica P

Żywica P wypełni duże ubytki szyby ze względu na swoją wysoką lepkość. Nasz wypełniacz do szyb utwardza się bardzo szybko i jest dostępny w czarnej butelce chroniącej żywicę przed promieniami UV. Udowodniono, że z czasem się nie kurczy i nie żółknie.


.

Żywica C

 Żywica o wysokiej lepkości , doskonała do naprawy długich pęknięć,
nawet do 50 cm . Może być stosowana w dowolnej temperaturze .
Klej o wysokiej lepkości umożliwi żywicy łatwe wypełnienie szczelin większych pęknięć.
 Żywica CUS

Żywica CUS idealnie nadaje się do pęknięć krótkich i średniej długości.
Najlepiej stosować ją w chłodniejsze dni i na pęknięcia które nie wchodzą w krawędź przedniej szyby . 

KONTAKT

Lokalizacja

ul. Bukowa 4

62-571 Żychlin

Wielkopolska

Poland

E-mail
Telefon