AUTO SZYBY

SPRZEDAŻ, MONTAŻ, NAPRAWA

Zadzwoń już dziś

GLASSOS - naprawa szyb samochodowych

MONTAŻ SZYB SAMOCHODOWYCH

Nie każde uszkodzenie kwalifikuje szybę samochodową do wymiany. Niewielkie pęknięcia oraz uszkodzenia punktowe można naprawić, wszystko zależy od ich liczby, rozmiaru oraz odległości między poszczególnymi odpryskami. Jeśli nie jesteś pewien, czy szyba kwalifikuje się do naprawy, czy też konieczna będzie jej wymiana i montaż nowej szyby samochodowej, koniecznie odwiedź jeden z naszych punktów serwisowych. Na miejscu ocenimy skalę uszkodzenia i doradzimy najoptymalniejszą formę jego usunięcia – naprawę lub wymianę.

WYMIANA SZYBY CZOŁOWEJ

W sytuacji, kiedy uszkodzenie nie kwalifikuje się do naprawy Naszym Klientom możemy zaoferować wymianę oraz montaż szyby samochodowej. To jedyny sposób, żeby pojazd został ponownie dopuszczony do ruchu drogowego, a poruszanie się nim nie stanowiło zagrożenia zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

UDANY MONTAŻ SZYB SAMOCHODOWYCH ZALEŻY OD WIELU CZYNNIKÓW:

  • prawidłowego doboru zamiennika/nowej szyby oraz jej jakości,

  • umiejętności serwisowych montażystów oraz ich doświadczenia,

  • wykorzystywanej podczas montażu chemii samochodowej.
  • W naszych punktach serwisowych korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości chemii montażowej – produktów koncernu Dow Automotive, wśród których znajdują się m.in. kleje z komponentami z linii Beta Seal. Kleje Beta Seal są wykorzystywane na taśmach montażowych przez wiodące koncerny samochodowe. Ich zastosowanie gwarantuje trwały i szczelny montaż szyby samochodowej.

    ZADWOŃ
    ZAPYTAJ O CENĘ

    kom: 531 550 033